העיתון המקצועי לענייני מסים

עורכים מקצועיים: יעקב גולדמן, עו"ד. אורי גולדמן, עו"ד
מנהל מערכת: אורי גולדמן, עו"ד

יום א' 05.07.2020

תסדיר: 2020-07-05

אישור ניכוי מס

על מנת שיבצעו עבורכם ניכוי מס בצורה נכונה ויעילה, חשוב לארגן אישורים מתאימים מרשות המיסים. כיום, באמצעות האינטרנט, ניתן להשיג בקלות ובמהירות אישור ניכוי מס במקור, תוך דקות ספורות. השגת אישור ניכוי מס הוא נושא חשוב עבור עצמאיים רבים, אשר עובדים מול כמה לקוחות ומוציאים חשבוניות או קבלות. עבור כל עבודה שמבצע עצמאי, המעסיק שלו צריך לבצע ניכוי מס, ולשם כך יש לספק למעסיק אישור ניכוי מס, על מנת שהוא ידע כמה מס לנכות. לפרטים נוספים בתחום של אישור ניכוי מס, ניתן לפנות למשרד עורכי הדין גולדמן ושות', המתמחה בתחום המיסים. עוד על אישור ניכוי מס בכתבה הבאה.

מדוע צריך אישור ניכוי מס?

ניכוי מס הוא הכרחי בלא מעט מקרים ובמיוחד אם אתם עצמאיים אשר עובדים כפרילנסרים. ישנם מקרים רבים בהם המעסיק צריך לנכות מס (למשל - ניכוי מס משכר של עובד, ניכוי מס בשוק ההון, ניכוי מס מתשלומים לספקים ועוד), ובכל המקרים הללו יש לדאוג לאישור ניכוי מס כדין. כל עורך דין איכותי המתמחה בתחום המיסים, ידע לומר לכם אם אתם צריכים להשיג אישור ניכוי מס או אם אתם פטורים מכך. לכן, בכל מקרה בו יש לכם היתקלות עם עולם המיסים, מומלץ, ליתר ביטחון, להתייעץ עם עורך דין המבין בתחום או יועץ מס.

כיצד משיגים אישור ניכוי מס?

בעבר היה צורך לפנות לרשות המיסים או אפילו לגשת למשרדים על מנת לקבל אישורים שונים, אך בזכות האינטרנט כל התהליך הפך לפשוט ומהיר. כיום, באמצעות אתר האינטרנט של רשות המיסים, ניתן להוציא בקלות רבה אישורי ניכוי מס עבור אנשים פרטיים, עסקים, עוסקים מורשים ועוד. כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאתר של רשות המיסים (לקטגוריה של כלים לרשותך - אישור ניכוי מס במקור), ותוך זמן קצר (ולעיתים אף דקות ספורות) תקבלו למייל שלכם את האישור הדרוש. דווקא בתחום מסובך יחסית כמו תחום המיסים, ישנו פיתרון פשוט, מהיר ויעיל!

לשאלות נוספות בתחום של ניכוי מס, ניתן לפנות למשרד עורכי הדין גולדמן ושות' המתמחה בתחום המיסים.

 

 

 

אין האמור באתר מהווה יעוץ משפטי, יעוץ מקצועי, חוות דעת, סקירת המצב המשפטי ו/או הדין הרלבנטי.

ליעוץ משפטי ניתן ליצור קשר עם משרד עורכי הדין גולדמן ושות'

הנני מסכים/מסכימה לתקנון האתר.