העיתון המקצועי לענייני מסים

עורכים מקצועיים: יעקב גולדמן, עו"ד. אורי גולדמן, עו"ד
מנהל מערכת: אורי גולדמן, עו"ד

יום ו' 10.07.2020

תסדיר: 2020-07-10

עורך דין מיסים

כל מי שמחפש עורך דין מיסים, מחפש למעשה עורך דין איכותי המתמחה בתחום מרתק, מורכב ורלוונטי לכל אחד מאיתנו - תחום המיסים. כל אזרח במדינת ישראל חייב לשלם מיסים בהתאם להכנסתו, אך יש דרכים חוקיות אשר באמצעותן ניתן להקטין את נטל המס, גם עבור חברות וגם עבור אנשים פרטיים. עורך דין מיסים איכותי יוכל לסייע לכם בכך, וגם לטפל בכל בעיה שהיא שתתקלו בה בתחום מגוון זה. ישנם לא מעט משרדי עורכי דין העוסקים בתחום המיסים ובהם גם משרד עורכי הדין גולדמן ושות', אשר יש לו ניסיון רב בתחום. עוד על עורך דין מיסים בכתבה הבאה.

במה עוסק עורך דין מיסים?

תפקידיו של עורך הדין העוסק בתחום המיסים הם רבים ומגוונים. עליו להכיר לעומק את כל החוקים והתקנות בעולם המיסים ולדעת כיצד להשתמש בהם לטובת הלקוחות שלו. עורך דין מיסים, עוסק בין היתר בתחומים כמו מס הכנסה, מע"מ, מיסוי בינלאומי, מיסוי מקרקעין, מס קנייה, מכס, תכנוני מס ועוד. קיימים היבטים רבים לתחום המיסוי, גם בפן האזרחי וגם בפן הפלילי, ועורך דין מיסים חייב להיות בקיא בכל הצדדים של עולם מורכב זה. משרדים העוסקים בתחום המיסים עוסקים גם בליווי עסקאות (ובעיקר בהיבטי המס של העסקאות) ובכל הקשור למיסוי חברות, עמותות, מלכ"רים, שותפויות וגופים נוספים.

כיצד בוחרים עורך דין מיסים?

כאשר בוחרים עורך דין בתחום המיסים יש להקפיד הקפדה יתרה על הניסיון של עורך הדין, על המוניטין שלו ועל הוותק המקצועי שלו. תחום המיסים הוא תחום שמתחדש כל הזמן, ולכן חשוב לבחור עורך דין מיסים שנמצא עם היד על הדופק, ומתעדכן כל יום בפסיקה ובחקיקה בתחום זה. חשוב כמובן גם להשוות מחירים בין המשרדים השונים, אך זכרו כי עורכי הדין הטובים ביותר בתחום המיסים, גובים בדרך כלל יותר מאשר עורכי הדין שנחשבים לפחות טובים ומוכרים. מומלץ להגיע לעורך דין מיסים לאחר שקיבלתם המלצות חמות לגביו וכדאי מאוד לשוחח עם לקוחות קודמים ולברר אם הם היו מרוצים מהשירות של עורך הדין.

לשאלות נוספות בתחום של עורך דין מיסים ניתן לפנות למשרד עורכי הדין גולדמן ושות'

 

 

 

אין האמור באתר מהווה יעוץ משפטי, יעוץ מקצועי, חוות דעת, סקירת המצב המשפטי ו/או הדין הרלבנטי.

ליעוץ משפטי ניתן ליצור קשר עם משרד עורכי הדין גולדמן ושות'

הנני מסכים/מסכימה לתקנון האתר.