העיתון המקצועי לענייני מסים

עורכים מקצועיים: יעקב גולדמן, עו"ד. אורי גולדמן, עו"ד
מנהל מערכת: אורי גולדמן, עו"ד

יום ש' 11.07.2020

תסדיר: 2020-07-11

דיני מיסים

כל משרד עורכי דין העוסק בתחום המיסים, חייב להיות בקיא בתחום של דיני מיסים. דיני מיסים הוא תחום רחב מאוד, הכולל תתי תחומים רבים, אשר משפיעים מאוד על חיינו. כל סטודנט למשפטים לומד במהלך הלימודים שלו לפחות קורס אחד בתחום של דיני מיסים, וזאת מכיוון שזהו אחד מהתחומים המרכזיים בעולם המשפט המסחרי, האזרחי והפלילי. מכיוון שכל אזרח במדינה חייב לשלם מיסים, החשיבות של התחום נוגעת לכולנו. ייעוץ מס איכותי יכול לחסוך סכומי כסף גדולים מאוד, ולכן, יש לא מעט משרדים העוסקים בתחום המיסים. אחד מהמשרדים המובילים בתחום זה הוא משרד עורכי הדין גולדמן ושות', אשר יש לו ניסיון רב בתחום. עוד על דיני מיסים בכתבה הבאה.

 
מה כולל התחום של דיני מיסים?
 
תחום דיני המיסים כולל בתוכו אין ספור תתי תחומים כמו ייעוץ מס, הבנה בשיטות המיסים בישראל, הכרה לעומק של החקיקה והפסיקה בתחום המיסים ועוד. משרד העוסק בדיני מיסים חייב להכיר תחומים כמו המיסים השונים הקיימים בישראל (מס הכנסה, מס קניה, מע"מ, מכס ועוד), מיסוי בינלאומי, מיסוי מקרקעין, תכנוני מס ועוד. מכיוון שקיימים היבטים רבים לתחום דיני המיסים, ישנם סוגים רבים של בעלי מקצוע העוסקים בו, בין היתר עורכי דין, רואי חשבון, יועצי מס, יועצים פנסיונים ועוד. בכל אחד מהתחומים הללו, מומלץ ליצור קשר עם איש מקצוע איכותי ובעל ניסיון, אשר העצות שלו יוכלו לחסוך לכם כסף רב.
 
מי צריך עורך דין המבין בדיני מיסים?
 
אם נתקלתם בבעיה משפטית הקשורה לעולם המיסים או בבעיות מול רשות המיסים, עורך דין איכותי בתחום המיסים יוכל לסייע לכם רבות! אם אתם חושבים שגבו מכם יותר מדי מיסים או שמגיעים לכם החזרי מס, תוכלו גם כן לפנות לעורך דין מיסים, וכמובן - אם תובעים אתכם על כך שלא שילמתם מס כנדרש, עורך דין איכותי הוא עבורכם הכרח של ממש! עולם המיסים הוא מסובך למדי ולא מוכר לרובנו, ולכן, עם כל בעיה בה אתם נתקלים בתחום זה, מומלץ לפנות לעורך דין מקצועי המתמחה בתחום.
 
לשאלות נוספות בתחום של דיני מיסים ניתן לפנות למשרד עורכי הדין גולדמן ושות'.

 

 

 

אין האמור באתר מהווה יעוץ משפטי, יעוץ מקצועי, חוות דעת, סקירת המצב המשפטי ו/או הדין הרלבנטי.

ליעוץ משפטי ניתן ליצור קשר עם משרד עורכי הדין גולדמן ושות'

הנני מסכים/מסכימה לתקנון האתר.